
Vandenbossportief ondersteunt KWF: sportief shoppen met impact
Bij Vandenbossportief geloven we in de kracht van sport, doorzetten én samen in actie komen. Dit voorjaar zetten we die overtuiging om in een concrete bijdrage aan kankeronderzoek. Tot en met 30 juni 2025 ontvang je als klant 5% korting én doneren wij 5% van het aankoopbedrag aan het KWF Kankerbestrijding.
Samen in actie tijdens de Alpe d’HuZes Indoor Ride
Dit jaar steunen we het evenement Alpe d’HuZes Indoor Ride, een initiatief van Basic-Fit in samenwerking met Rotterdam Ahoy.
Op 5 juni 2025 beklimmen honderden deelnemers – individueel of in bedrijventeams – virtueel de legendarische Alpe d’Huez, gewoon hier in Nederland. Een unieke kans om alsnog mee te doen als je te laat was voor de Alpe d’HuZes in Frankrijk, en om je sportieve inzet om te zetten in steun voor kankeronderzoek.
Vandenbossportief ondersteunt dit bijzondere event door het leveren van materialen, én breidt die inzet uit met een actie waar ook jij aan mee kunt doen.
Waarom deze actie?
Bij Vandenbossportief blijft kanker geen abstract begrip. Ook binnen ons eigen team zijn we persoonlijk geraakt door het verlies van dierbaren aan deze ziekte. Dat maakt onze betrokkenheid bij het KWF des te oprechter en urgenter.
We willen méér doen dan sport- en speelplezier aanbieden. Juist omdat wij geloven in de kracht van samen bewegen en verbinding, willen we die kracht nu inzetten voor een hoger doel: een toekomst waarin niemand meer hoeft te sterven aan kanker.
Zo werkt het
🛒 Plaats je bestelling op vandenbossportief.nl
🏷️ Gebruik bij het afrekenen de kortingscode KWF
💸 Jij ontvangt 5% korting
❤️ En wij doneren 5% van het aankoopbedrag aan KWF
📅 Actie loopt t/m 30 juni 2025
Of je nu een voetbaltafel, trampoline of sportief buitenproduct bestelt – jouw aankoop draagt direct bij aan de strijd tegen kanker.
Beweeg mee. Geef hoop. Opgeven is geen optie.